Akrep Yeni Ayında Bizleri Neler Bekliyor?

Uzman Astrolog Emire Tuğçe Akarlar akrep yeni ayını yorumluyor.

 

 

Akrep Yeni Ayında Bizleri Neler Bekliyor?
Yayın Tarihi: 28.10.2019 09:52:00

 

EMİRE TUĞÇE AKARLAR

Uzman Astrolog

https://sorumgeldi.com/emire-tugce-akarlar

Instagram: astrodanismanim

Danışmanlık almak için;

İletişim: tugce.akarlar@gmail.com28 Ekim tarihinde Akrep burcunda ani değişim gezegeninin tam karşısında bir yeni ay meydana geliyor olacak. 


Yeni ay 4 derecede; Hz. Muhammed ve Hz. Musa'nın da haritalarında etkin olan Syrma sabti yıldızının gücü altında. İlahi olanın farkedilmesi, teslim olunması ve ruhsal tekamüle müsaade ettikçe, başarının vaad edilmesi anlamına gelir. Adanmışlık, akrebin ya hep ya hiç tarzı tam olarak burada sonuna dek vücut bulur. Kendimizi adayacağımız yolu seçiyoruz yani arkadaşlarım. Fakat bencillikten uzak durun.

Akrep dönüşüm, yeniden doğuş, tutku, derinlik, gizem, sırlar demektir; akrep zamanı kangren olmuş meselelerin artık netlik kazanması zamanıdır. Artık yazın bittiği ve kışın gelecek olduğunun haberini verendir. Ölmek gerekirse yeniden doğacağının bilinci ile gönüllü olarak feda olup, yitip gitmek, ama pes etmemektir. İnandığı şeyin sorumluluğunu almaktan kaçmamaktır.  

Yeni ayın Uranüs ile karşıtlığı duygusal dünyalarda olası depremlere işaret ederken, deprem niteliğinde majör finansal durumların da yaşanacağına vurgu yapar bu yeni ay. Sonuçta akrep ve boğa ekseni, parayla da yakından ilgilidir. Fazla dürtüsel olmak, yeni krizlerin doğmasına yol açabilir mesela. Dönüşmesi gereken dönüşecektir.  


Merkür bu arada Ekim ortasından beri gölgeli günlerinde zaten; yani türlü yanlış anlaşılmalar, baştan anlatmalar, bekletmeler önümüze gelip gelip duruyor. Demek ki, netsiz durumlara ilişkin, krizli gelişmeler ile meseleler yeniden masaya yatırılabilir. süper terapi vakti aslında. Daha derine daha derine daha derine... Ne kadar inmeye cesaretiniz varsa o kadar derine ilerleyebilir olacağız bu dilimde. Kabımız kadar alacağımız yol var özetle önümüzde. 

Zira uranüs karşıtlığı alan yeni ay, bizi toprağa yaklaştırmak isterken, bizim için güvenli olduğunu düşündüğümüz, değişmez koparılamaz bitirilemez ne kadar mevzumuz varsa; önemsizleşmesine ve yeni daha yalın ve sade olanın önem kazanmasına yol açıyor olacak. Bu yolu sezgilerimizle buluyor olacağız.

Kuzey ay düğümü yengeçte, yeni ay ile güzel bir kontak kuruyor. Gizlerimiz, sırlarımız, kendimize sakladığımız gerçeklerimiz, aslında bizim ölüp yeniden doğduğumuz hangi alanımız varsa işte orada odak bu ay. Kim olduğumuza sımsıkı tutunmamız gerekiyor ki varılmak istenen; güzel duyguların, evin, ailenin, aradığımız nostaljinin sıcaklığına ulaşabilelim. Korkusuzca esas bize ait olanımızı açık etmekten çekinmeden, tutkuyu ve derinliği en çok sarf edilmesi gerekene; kendimize verelim. Ruhun çığlıklarına, daha ne kadar kayıtsız ve soğuk kalabilirsin diyor gökler.  Korkmayın. Uranüs etkisinden korkanlarınıza denk geliyorum ki, o zaman söylediğim hep şu oluyor; alt üst olursa hayatın, altının üstünden daha güzel olmadığını nereden biliyorsun sözü gelsin aklınıza. 


Hayır velev ki, depremlerinize kayıtsız kaldınız. değişmek vakti geldi, değişime direndiniz.  Aşırı yeme içmeye verdiniz, sadece tahribat için, ruhunuzdaki sondaj makinasını olmadık yere sokup saçmaladınız, fark ettiniz üstelik bunu ama; sırf gölgede kalsın dediğiniz öz için korktuğunuz için yaptınız bunu... Yıkılan beden olur, yapmayın. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ASTROLOJİ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X