Adrien Brody ve Wes Anderson'lı H&M Yılbaşı Kampanyası

Çok sevdiğimiz yönetmen Wes Anderson, çok sevdiğimiz oyuncu Adrien Brody ile çok sevdiğimiz H&M'e kısa film çekti.

 

Adrien Brody ve Wes Anderson'lı H&M Yılbaşı Kampanyası
Yayın Tarihi: 28.11.2016 11:51:00
H&M Yeni yıl reklam kampanyası için, bu kez bir kısa film çekti. H&M, Wes Anderson tarafından yönetilen ve başrolünde Adrien Brody’nin yeraldığı  yeni yılbaşı özel kısa filmi ‘’Come Together’’ın hikayesi; yılbaşı öncesinde karlı dağlar arasında yolculuk  yapan bir trende geçiyor. Trenin kondüktörü ise Adrien Brody. 

“Wes Anderson’un yarattığı sihirli kış treninde yolculuk, H&M’in rahat, sıcak ama sofistike yılbaşı koleksiyonu için mükemmel ortamı yaratıyor. Koleksiyon, günlük parçaları özel bir güne uyacak şekilde birleştirerek, hem kutlama sezonunun havasını yakalamak hem de  sevdiklerinizle bir araya gelmekle ilgili.’’ diyor H&M  Tasarım Başkanı ve Kreatif Direktör  Pernilla Wohlfahrt. 

Filmde, sevdiklerini ziyaret etmek için yılbaşı öncesi bir araya gelen yolcular ve kış bastırınca gelişen olaylar işleniyor. 

‘’Bazen yapabileceğimiz en iyi şeyin tanımadığımız birine sarılmak olduğu bu günlerde bu hikaye daha da anlamlı.’’ diyor aktör Adrien Brody. Bu kısa film bize The Darjeeling Limited'ı hatırlattı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X