adidas + KANYE WEST İki Yeni YEEZY BOOST 380 Modelini Duyurdu!

İşbirliğinin yeni modellerinden YEEZY BOOST 380 Blue Oat farklı tonlarda, ayağı çorap gibi saran Primeknit yüzey ile tasarlandı.

 

 

adidas + KANYE WEST İki Yeni YEEZY BOOST 380 Modelini Duyurdu!
Yayın Tarihi: 4.07.2020 12:28:00

Rahat ve aynı zamanda her stile uyum sağlayan YEEZY BOOST 380 Blue Oat’ta bulunan yarı saydam monofilament iplikler, modelin üst kısmına dokunarak, hem rahatlık hem de farklı bir stil sunuyor.

 

Diğer model YEEZY BOOST 380 Blue Oat RF ise farklı olarak reflektör özelliğe sahip Primeknit yüzeyi ile tasarlandı. Aynı şekilde çorap benzeri yapısıyla ayağı sarıyor ve hem tarz hem rahat bir kullanım sunuyor.

 

İki modelde de yarı saydam monofilament iplikler, modelin üst kısmına dokunarak, ayakkabıya görsel çekicilik ve nefes alma özelliği kazandırıyor. Yeniden tasarlanan BOOST, yastıklama deneyimini yükseltiyor ve bir ayakkabıda en çok ihtiyaç duyulan nokta olan orta tabanda, ideal konforu sunuyor. Balıksırtı kauçuk dış taban, benzersiz tasarım detayları ve gelişmiş hareket kabiliyeti sunuyor. 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X