25-31 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları

Ünlü astrolog Su Karakuş 25-31 Ocak haftası burç yorumlarını yazdı.

 

25-31 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları
Yayın Tarihi: 26.01.2016 16:03:00

25-31 Ocak Haftası Astroloji Yorumları

Kendinizi durgunlaşmış ve bir türlü harekete geçemeyecekmiş gibi hissettiğiniz olduğumu son haftalarda? Hatta biraz daha gergin ve affetmemeye kararlı? Para planınızı değiştirip daha az harcamaktan ve daha ekonomik davranmaktan dem vurdunuz mu? Ve aslında hiç de sağlıklı yaşamadığınızı, işler için yeterince enerji harcamadığınızı fark ettiniz mi?

Merkür geçtiğimiz 3 hafta boyunca geriliyordu. Gerileme Oğlak/ Kova burçlarında gerçekleşti. Pazartesi gün Oğlak burcunun 14. derecesinde Merkür durağanlaşacak ve sonra ilerleyecek. Bu gerçekten tehlikeli bir kaç dereceyi içine alan bir bölge. Merkür-Plüton kavuşumu bir güç birliği anlamına geliyor. Sözlerin ve yazılanların gücüne sığınıp kendimizi olduğundan fazla hissettiğimiz ve “yapabilirim” duygusunu yoğun yaşadığımız şu günlerde Uranüs kare açısını unutmamak yani ani değişikliklere, şok eden gelişmelere hazır olmak gerekiyor. Hayatımızı kökten değiştirecek etkiler altındayız. İster hata sonucu olsun isterse bilinçli kararlarımızın bir sonucu olsun, Merkür gerilemesi ve ilerleyişi tüm hafta boyunca hayatımızı baştan sona yenilememize neden olacak. Bu arada Merkür-Mars arasındaki olumlu açı bütün karmaşanın içinde adeta çiçek açmasını sağlayabilir. Cesareti Mars’dan alacak, düşüncelerimizin arkasına duracağız. Başkalarının kaynakları, maddi-manevi yardımları, başkalarının tanıdıkları gibi önemli etkenlerle yalnızlık hissetmeyeceğiz. 

Salıdan itibaren geçtiğimiz 3 haftanın bir sağlamasını yapacağız. Hataları telafi edecek, yenilikleri başlatacak ve sömestr tatilinin hakkını vereceğiz. Çocuklarınıza verilen sözleri tutmak için acele etmeyin Salıdan itibaren, özellikle Çarşamba günü harika göksel etkiler moralimizi de havayı da ısıtacak. 

Duyurusunu yaptığım fiyat değişikliğini bir türlü gerçekleştiremedim. Açıkçası Salı gününü bekledim. Salıya kadar her servisi 2015 fiyatlarından alabilirsiniz. 

Keyfiniz bol olsun. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Yorumları görüntülü izlemek isteyenler için adres: www.uzmantv.com/uzman/astrolog-su-karakus

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X